Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Спортивний велосипед 26" дюймів Corso «Skywalker» - має зручне регульоване по висоті сидіння, для паркування в комплекті передбачена підніжка, дана модель має 21 швидкість, завдяки чому ви зможете легко подолати .
Велосипед 26" дюймів Corso «Skywalker» порадує користувача високою маневреністю і легкістю управління, за рахунок високоміцної сталевої рами він має невелику вагу, але при цьому відрізняється високою міцністю, дана модель відмінно підходить для щоденних поїздок в умовах міста, такий велосипед стане бажаним придбанням для поціновувачів велопрогулянок.
Спортивний велосипед Corso «Skywalker» має все необхідне для комфортної та безпечної їзди, він оснащений надувними гумовими колесами великого діаметру та передньою амортизаційною вилкою, також дана модель обладнана безвідмовними гальмами, що дозволяють швидко зробити зупинку.
Характеристика велосипеда:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Крила | Ні |
| Інші | ||
| Артикул | SW-26312 | |
| Амортизатор | Однопідвісний | |
| Виробник | Corso | |
| Гальмо заднє | Дискове, механічне | |
| Гальмо переднє | Дискове, механічне | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Діаметр коліс | 26" (66 cm) | |
| Кількість коліс, шт | 2 | |
| Кількість швидкостей | 21 | |
| Колір корпусу | Чорний | |
| Колір товару | Червоний | |
| Комплектація | Підніжка | |
| Країна виробник | Китай | |
| Матеріал коліс | Гумові надувні | |
| Матеріал рами | Сталь | |
| Розмір рами | 15" | |
| Стать | Унісекс | |
| Тип | Велосипеди спортивні | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |