Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Стан | Новий |
| Хід вилки | 38 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Підніжка | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
| Інші | ||
| Артикул | MB-23960 | |
| Амортизатор | Однопідвісний | |
| Виробник | Corso | |
| Гальмо заднє | Дискове, механічне | |
| Гальмо переднє | Дискове, механічне | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Діаметр коліс | 27,5" (69,8 cm) | |
| Кількість коліс, шт | 2 | |
| Кількість швидкостей | 21 | |
| Колір корпусу | Синьо-фіолетовий | |
| Колір товару | Білий | |
| Комплектація | Підніжка | |
| Країна виробник | Китай | |
| Матеріал коліс | Гумові надувні | |
| Матеріал рами | Сталь | |
| Розмір рами | 15" | |
| Стать | Унісекс | |
| Тип | Велосипеди спортивні | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |