Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Corso «Leader» – це оптимальний вибір для тих, хто шукає недорогий, але витривалий велосипед на кожен день. Завдяки сталевій рамі, амортизуючій вилці та перевіреному обладнанню Shimano, модель забезпечує комфортне та стабільне катання як містом, так і пересіченою місцевістю. Розмір коліс 29 дюймів гарантує кращу прохідність і плавний хід, а 21 передача дозволяє легко адаптуватися до будь-яких умов.
Характеристика велосипеда:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Перемикання швидкостей | заднє перемикання швидкостей, переднє перемикання швидкостей |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 180-195 |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 38 мм |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Інші | ||
| Артикул | LD-44800 | |
| Амортизатор | Однопідвісний | |
| Виробник | Corso | |
| Гальмо заднє | Дискове, механічне | |
| Гальмо переднє | Дискове, механічне | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Діаметр коліс | 29" (73,7 cm) | |
| Кількість коліс, шт | 2 | |
| Кількість швидкостей | 21 | |
| Колір корпусу | Чорний | |
| Колір товару | Зеленувато-лимонний | |
| Комплектація | Підніжка | |
| Країна виробник | Китай | |
| Матеріал коліс | Гумові надувні | |
| Матеріал рами | Сталь | |
| Розмір рами | 19'' | |
| Стать | Чоловіча | |
| Тип | Велосипеди спортивні | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |