Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Триколісний велосипед El Camino Trigo ME 1226 Taube Beige бежевий - це продумане рішення для комфортних та приємних прогулянок з дитиною, яке поєднує в собі зручність управління, надійність конструкції та безліч корисних функцій, завдяки чому кожна поїздка стає легкою та безпечною як для малюка, так і для батьків.
Триколісний велосипед ME 1226 Taube Beige оснащений знімною регульованою по висоті батьківською ручкою, що дає можливість повністю контролювати рух на перших етапах, поворотне сидіння з регульованою спинкою та надійним ременем безпеки забезпечує правильну посадку та комфорт, а страхувальний бампер додатково захищає дитину від падіння.
Дитячий триколісний велосипед ME 1226 Taube Beige бежевий продуманий до дрібниць для максимальної зручності у використанні, адже знімна складна підніжка, швидкознімні педалі з функцією вільного ходу колеса та можливість трансформації у біговел роблять його універсальним рішенням на різні етапи розвитку дитини.
Характеристики триколісного велосипеда ME 1226 Taube Beige:
| Бренд | El Camino |
| Категорія | дитячі 3-х колісні; |
| Рекомендований вік | від 6 місяців до 5 років; |
| Тип | дитячий колясочний 3-колісний велосипед, спрощений біговел/складник; |
| Рекомендоване навантаження | до 25 кг |
| Матеріал рами | алюміній; |
| кермо | 2 положення (вгору-вниз); |
| Захист | 3-х точкові ремені безпеки з м'якими накладками; |
| відкидний бампер з м'якою тканинною накладкою; | |
| сидіння | м'який чохол, що знімається зі спинки; |
| поворот на 360 градусів; | |
| Розмір спального місця: | довжина – 56 см, ширина – 27 см, глибина сидіння – 24 см; |
| висота від сидіння до підлоги – 35 см; | |
| висота від сидіння до підніжки – 21 см; | |
| спинка | 2 положення, знімна; |
| положення регулюється натисканням важеля; | |
| капюшон | з козирком та оглядовим віконцем (сітка), знімний; |
| 2 положення; | |
| Тканина | одинарна, UPF+50, водовідштовхувальне просочення; |
| Батьківська ручка | алюміній, телескопічна, 3 положення, швидкознімна; |
| висота від підлоги min 97 см/max 102 см; | |
| Підніжка | складана підніжка, знімна; |
| колеса | EVA 12/10 |
| на підшипниках (переднє та задні колеса); | |
| Ø передніх коліс 22 см; | |
| Ø задніх коліс 17 см; | |
| Педалі | швидкознімні, з функцією вільного ходу колеса (переставляються в підніжку); |
| Гальма | задній, ножний, перемикач на колесах; |
| Додатково | дощовик, підсклянник, рюкзак для дрібниць; |
| Розмір велосипеда, (ДхШхВ) | 78х50x94 см; |
| Вага нетто | 7 кг |
| Вага брутто | 8,2 кг |
| Розмір коробки (ДхШхВ) | 60x33x28 см |
| Інші | ||
| Артикул | ME 1226 Taube Beige | |
| Виробник | El Camino | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №5 (Одесса, вул. Базова, 21) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |