Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
| Бренд | El Camino |
| Категорія | дитячі 3-х колісні |
| Рекомендований вік | від 6 міс до 5 років; |
| Тип | дитячий колясочний 3-колісний велосипед, спрощений біговел / складник; |
| Рекомендоване навантаження | до 25 кг |
| Матеріал рами | алюміній; |
| Кермо | 2 положення (вверх-вниз); |
| Ігрова панель | немає; |
| Захист | 3-х точкові ремені безпеки з м'якими накладками; |
| відкидний бампер з м'якою тканевою накладкою; | |
| Сидіння | м'який чохол, що знімається зі спинки; |
| поворот на 360; | |
| Розмір спального місця: | довжина 56 см / ширина 27 см / глибина сидіння 24 см; |
| висота від сидіння до підлоги 35 см; | |
| висота від сидіння до підніжки 21 см; | |
| Спинка | 2 положення, знімна; |
| положення регулюється натисканням важеля; | |
| Капюшон | з козирком та оглядовим віконцем (сітка) знімний; |
| 2 положення; | |
| Тканина | одинарна, UPF+50, водовідштовхувальне просочення; |
| Батьківська ручка | алюміній, телескопічна, 3 положення, швидкознімна; |
| висота від підлоги min 97 см/ max 102 см; | |
| Підніжка | доладна підніжка, знімна; |
| Колеса | EVA 12/10 |
| на підшипниках (переднє та задні колеса); | |
| Ø передніх коліс 22 см; | |
| Ø задніх коліс 17 см; | |
| Педалі | швидкознімні, з функцією вільного ходу колеса (переставляються в підніжку); |
| Гальма | задній, ножний, перемикач на колесах; |
| Багажний кошик | - |
| Додатково | дощовик, підстаканник, рюкзак для дрібниць; |
| Розмір велосипеда (д*ш*в) | 78х50x94 см; |
| Вага нетто | 7 кг |
| Вага брутто | 8,2 кг |
| Розмір коробки (д*ш*в) | 60x33x28 см |
| Інші | ||
| Артикул | ME 1226 Night Black | |
| Виробник | El Camino | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №5 (Одесса, вул. Базова, 21) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |