Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Триколісний велосипед з ручкою ME 1162-1 Taupe Beige бежевий - це знахідка для батьків, які цінують зручність та стиль, він не просто виконує свою основну функцію, а справді допомагає зробити прогулянки з малюком комфортними та приємними.
Велосипед триколісний El Camino Vector ME 1162-1 Taupe Beige оснащений батьківською ручкою, з якою керування стає легким та впевненим. Ручка зручної висоти, міцна і дозволяє плавно спрямовувати велосипед, навіть якщо малюк вирішив взяти керування на себе.
Дитячий триколісний велосипед ME 1162-1 Taupe Beige бежевий має зручне поворотне сидіння, яке дозволяє посадити малюка обличчям до батьків або по ходу руху. Сидіння пластикове, з м'якою накладкою, в ньому дитина почувається максимально затишно.
Характеристики триколісного велосипеда ME 1162-1 Vector Taupe Beige:
| Бренд | ШЛЯХ |
| Категорія | дитячі 3-х колісні |
| Стать | універсальний |
| Рекомендований вік | від 1,5 до 5-х років |
| Колір | |
| Тип | візок |
| Рекомендоване навантаження | до 30 кг |
| Матеріал рами | сталь |
| КЕРМО | швидкознімний, складаний, 2 положення (вгору-вниз); |
| Ігрова панель | світло, 2 режими (без музики) |
| харчування: 3 AA | |
| Захист | 5-точкові ремені безпеки з м'якими накладками |
| бампер розсувний з м'якою накладкою, екошкіра, знімний | |
| ремінь-захист від сповзання | |
| сидіння | поворот на 360 градусів |
| екстрам'який чохол, що знімається, велика подушка-підголовник (знімна, на липучці) | |
| висувна частина для збільшення спального місця з тканинною накладкою | |
| Розмір спального місця: | довжина 75 см (88 см з підніжкою) / ширина 32 см / глибина сидіння 25 см |
| ширина 34 см, глибина 27 см | |
| висота від сидіння до підлоги 38 см | |
| висота від сидіння до нижньої підніжки 25 см | |
| спинка | висока спинка, 49 см |
| 3 положення | |
| капюшон | глибокий, регулюється за допомогою доп.такневої вставки на змійці |
| зйомний | |
| оглядове вікно на магніті (сітка) | |
| Тканина | NEW, UV 50+/WPF захист від вигоряння, водовідштовхувальне просочення |
| Батьківська ручка | телескопічна |
| висота від підлоги min 79 см/max 105 см | |
| м'які накладки з екошкіри | |
| швидкознімна | |
| Підніжка | складана, з нековзною поверхнею |
| знімна дод. підніжка під сидінням | |
| колеса | PU 12/10 |
| на підшипниках (переднє та задні колеса) | |
| Ø передніх коліс 26 см; | |
| Ø задніх коліс 23 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 48,5 см; | |
| швидкознімний механізм коліс | |
| швидкознімні педалі з функцією вільного ходу колеса | |
| гальмо | задній, ножний 2 шт. |
| Багажний кошик | передня: пластик (знімна) |
| задня: пластикова кришка + сітка, знімна | |
| Додатково | дощовик, підсклянник, рюкзак для дрібниць |
| Розмір велосипеда (д * ш * в): | 118 x 485x 110 см; |
| Вага нетто: | 10,9 кг |
| Вага брутто: | 11,9 кг |
| Розмір коробки (д * ш * в): | 61 x 32 x 41 см |
| Інші | ||
| Артикул | ME 1162-1 Taupe Beige | |
| Виробник | El Camino | |