Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
| Артикул | ME 1152 BASIC |
| Матеріал | силикон, пластик |
| Внутрішні розміри (д*ш*г) | 57-68 x 29-40 x 19 см |
| Зовнішні розміри (д*ш*в) | 78 х 49 x 20 см |
| Розмір у складеному вигляді (д*ш*в) | 78 х 49 x 9,5 см |
| Вага нетто | 1,3 кг |
| Вага брутто / Розмір упаковки (д*ш*в) | 2 КГ / 50 х 10 х 80 см |
| Особливості | зручний злив |
| Інші | ||
| Артикул | ME 1152 Blue | |
| Виробник | El Camino | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №5 (Одесса, вул. Базова, 21) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |