Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Самокат триколісний Best Scooter — це легка та безпечна модель для малюків, створена для комфортного навчання катанню та активних прогулянок. Стійка триколісна конструкція, світлові колеса та ергономічне кермо забезпечують впевнене керування та додаткову видимість під час руху. Регульована висота керма дозволяє адаптувати самокат під зріст дитини, а легкі та міцні матеріали роблять його зручним у використанні щодня.
Характеристики:
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 71.5 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Регулювання керма по висоті, Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Блакитний |
| Інші | ||
| Артикул | M-83511 | |
| Виробник | Best Scooter | |
| Висота (в зборі) | 62 cm | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Довжина (в зборі) | 55 cm | |
| Країна виробник | Китай | |
| Розмір в упаковці | 18*28*56,5 cm | |
| Ширина (в зборі) | 25 cm | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |