Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Рама самокату виготовлена із міцної сталі стійкою до механічних навантажень.
Висоту керма можна відрегулювати відповідно до зростання користувача. Поліуретанові колеса оснащені високоякісними підшипниками стійкими до зношування. Для уповільнення ходу або екстреної зупинки передбачено ножне гальмо, розташоване над заднім колесом, а також ручне дискове гальмо заднього колеса. Механізм складання дозволяє надати самокату компактного вигляду, що значно спрощує його транспортування.
Особливості:
Характеристики:
Вік – від 4х років
Зріст – 1.45 см до 1.95 см.
Максимальне навантаження – 80 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка, Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Інші | ||
| Артикул | UN-32516 | |
| Виробник | Skyper | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Країна виробник | Китай | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |