Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Самокат має зручну систему складання, його зручно зберігати та транспортувати.
Кермо регулюється в 3х положеннях, завдяки цьому Ви легко підберете комфортну висоту для дитини. М`які гумові грипси забезпечать неймовірно комфортне та впевнене керування, оскільки руки дитини не зісковзнуть з основи.
Характеристики:
Вік – від 5-ти років
Максимальне навантаження – 60 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 89 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Салатний |
| Інші | ||
| Артикул | PS-33640 | |
| Виробник | Skyper | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Країна виробник | Китай | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |