Каталог товарів
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Двоколісний самокат від Skyper Neon - призначений для активного відпочинку дитини та стане прекрасним міським транспортним засобом.
Міцна металева конструкція та поліуретанові колеса легко і безшумно ковзають дорогою, а сталева конструкція здатна витримувати великі навантаження. Конструкція самоката компактна, складана та зручна для перенесення, форма керма - пряма.
Особливості моделі:
Характеристики самоката:
Максимальне навантаження: 70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyper |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 102 см |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ручне гальмо, Підніжка |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Інші | ||
| Артикул | N-93744 | |
| Виробник | Skyper | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Країна виробник | Китай | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |