Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Сучасна парта S-63020 створена для того, щоб зробити навчання й творчі заняття максимально комфортними. Завдяки регулюванню висоти та нахилу стільниці вона легко підлаштовується під зріст і потреби дитини, сприяючи правильній посадці та збереженню постави. Зручний стілець із регульованою висотою забезпечує додатковий комфорт, а LED-лампа з регулюванням яскравості гарантує оптимальне освітлення під час навчання. Доповнюють комплект практична висувна полиця та підставка для книг, які допомагають організувати робочий простір.
Характеристики:| Параметр | Значення |
|---|---|
| Модель | Парта дитяча зі стільчиком S-63020 |
| Розмір стільниці | 80 × 60 × 1,5 см |
| Зовнішня відстань між ніжками | 70 см |
| Регулювання висоти столу | 65 – 76 см |
| Регулювання нахилу стільниці | Є |
| Висота стільчика | 41 – 48 см (регулюється) |
| Висувна полиця | Є, під стільницею |
| Підставка для книг | Є |
| Лампа | LED з регулюванням освітлення |
| Вага комплекту | 18,1 кг |
| Комплектація | Стіл + стілець + лампа |
| Упаковка | У коробці |
Примітка: характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Монолітна конструкція | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Рожевий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 650 мм |
| Габаритні розміри монолітної парти | |
| Висота стільниці парти | 15 мм |
| Глибина стільниці парти | 600 мм |
| Довжина стільниці парти | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | метал |
| Каркас стільця | метал |
| Інші | ||
| Артикул | S-63020 | |
| Вага брутто (в упаковці) | 18,1 kg | |
| Вага нетто (без упаковки) | 16,5 kg | |
| Виробник | Bambi | |
| Висота (в зборі) | 76 cm | |
| Висота від підлоги до сидіння максимальна | 48 cm | |
| Висота від підлоги до сидіння мінімальна | 41 cm | |
| Висота від підлоги до стільниці максимальна | 76 cm | |
| Висота від підлоги до стільниці мінімальна | 65 cm | |
| Вікова група | Діти (від 5 до 13 років) | |
| Гарантія | 14 днів | |
| Довжина (в зборі) | 80 cm | |
| Довжина стільниці | 60 cm | |
| Колір товару | Блідо-червоно-фіолетовий / Білий | |
| Комплектація | Лампа настільна / Поличка / Підставка для книги / Підставка для ніг / Регулювання кута нахилу стільниці / Регуювання висоти сидіння / Регуювання висоти стільниці / Стільчик | |
| Країна виробник | Китай | |
| Матеріал каркаса | Метал | |
| Матеріал сидіння | Пластмаса | |
| Матеріал стільниці | Метал | Пластик | |
| Розмір в упаковці | 25*63*75 cm | |
| Тип | Парта-трансформер + стілець з регулюванням висоти | |
| Ширина (в зборі) | 60 cm | |
| Ширина стільниці | 80 cm | |
| Назва | Графік роботи | Телефон | Наявність |
|---|---|---|---|
| Одеса №4 (Одесса, вул. Базова, 16) | Пн-Вс 09:00-16:00 | достатньо |